Kontakt

Siedziba firmy:  

Crystal Beauty Sp. z o.o.
ul. Smolna 18/2
00-375 Warszawa

e-mail: sklep@crystallashes.pl

NIP: 5242882147
REGON: 382689356
KRS: 0000773783

Adres korespondencyjny / Sklep Firmowy:

Crystal Beauty Sp. z o.o.
ul. Smolna 18/2
00-375 Warszawa

 

Napisz do nas

Obsługa sprzedaży:

nr.: 690 908 300

Agnieszka Chętnik

nr.: 794641741

e.: agnieszka.chetnik@crystallashes.pl

 

Dział Szkoleń

Magdalena Siejko

e: magdalena.siejko@crystallashes.pl

Agnieszka Chętnik

e: agnieszka.chetnik@crystallashes.pl

Główny Instruktor Crystal Lashes Adrianna Modzelewska:
adrianna.modzelewska@crystallashes.pl

Główny Instruktor Crystal Lashes Ewelina Apanel:
ewelina.apanel@crystallashes.pl

 

Obsługa sklepu internetowego

kontakt@crystallashes.pl

Marketing

marketing@crystallashes.pl

Zarząd firmy

pawel.chetnik@crystallashes.pl

 

Dział handlowy, zamówienia hurtowe, współpraca

hurt@crystallashes.pl

Agnieszka Chętnik:
e: agnieszka.chetnik@crystallashes.pl
t: +48 794 641 741