Crystal Lashes – o marce

Spektakularne, unikatowe, a przy tym łatwe w użyciu – sztuczne rzęsy i akcesoria Crystal Lashes to wspaniała propozycja dla każdej fanki pięknych rzęs!

Crystal Lashes to szeroka gama produktów przeznaczonych do przedłużania oraz zagęszczania rzęs, które wybierane są zarówno przez początkujące, jak i profesjonalne stylistki. Dzięki nim można uzyskać zachwycający rezultat za każdym razem – na wszystkie okazje.

 

Crystal Lashes – szeroka gama rzęs i akcesoriów

W ofercie Crystal Lashes znajduje się wszystko, co potrzebne do uzyskania zachwycającego rezultatu przy stylizacji rzęs.

To przede wszystkim bardzo proste w użyciu rzęsy na paletkach. Są one oferowane w różnych skrętach do wyboru – B, C, D, L, L+, M , a także w różnych konfiguracjach grubości i długości.  

Dodatkowo Crystal Lashes oferuje akcesoria przeznaczone do stylizacji rzęs. W asortymencie marki dostępne są między innymi pęsety, aplikatory, szczoteczki, podstawki, pierścionki, taśmy, płatki po oczy, materiały ochronne, lampy LED.

Crystal Lashes to również specjalne preparaty potrzebne podczas stylizacji rzęs – ich zakładania oraz zdejmowania, w tym cleanery, primery oraz removery.

 

Crystal Lashes – najwyższa jakość produktów do stylizacji rzęs

Wszystkie produkty marki Crystal Lashes są tworzone z naciskiem na najwyższą jakość, a także na przystępne dla każdego ceny.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najlepszej oferty.