Marka Crystal Lashes powstała po to, aby spełniać wymagania klientów poszukujących najwyższej jakości produktów do stylizacji rzęs. Dzięki nim można tworzyć efektowne stylizacje rzęs doskonałe na każda okazję!

Crystal Lashes to produkty przeznaczone do przedłużania oraz zagęszczania rzęs, które wyróżniają się wyjątkową jakością, dzięki czemu wybierają je Stylistki, która oczekują niezawodnych rozwiązań.

Rzęsy Crystal Lashes są przygotowywane z najlepszej klasy materiałów koreańskich. Są ręcznie cięte, podkręcane, przyklejane i pakowane. Dzięki zastosowaniu specjalnych opakowań są one także tak łatwe w użytkowaniu.

Skrupulatny system kontroli jakości powoduje, że rzęsy Crystal Lashes oraz inne artykuły sygnowane marką Crystal Lashes są doskonałym wyborem dla każdego salonu!


Dlaczego warto wybrać produkty Crystal Lashes?

Crystal Lashes to produkty tworzone z naciskiem na spełnienie wymagań Stylistek rzęs. Począwszy od opakowania, przez niezrównaną jakość rzęs, a skończywszy na szerokiej gamie wariantów do wyboru – stanowią najlepszy wybór dla salonów zajmujących się stylizacją rzęs!

Opakowania rzęs Crystal Lashes

W każdym opakowaniu Crystal Lashes znajduje się 16 pasków rzęs ułożonych w idealnie równe, gęste rzędy. Rzęsy mocowane są do wąskich pasków kleju o szerokości 2-3 mm. Dzięki białej wkładce uzyskaliśmy specjalny kontrast, aby pobieranie ich z opakowania było jeszcze łatwiejsze.

Zawartość włókien w rzęsach Crystal Lashes

W Crystal Lashes dbamy o najlepszą jakość naszych produktów. Do przygotowania rzęs wykorzystujemy najdelikatniejsze, lekkie, a przy tym wytrzymałe włókna koreańskie. Dzięki temu nasze rzęsy są tak wygodne w noszeniu. Nie stosujemy chińskich materiałów!


Portfolio produktów Crystal Lashes

W Crystal Lashes zależy nam na tym, aby dostarczać klientom kompletne rozwiązania przeznaczone do przedłużania i zagęszczania rzęs. W naszym asortymencie można znaleźć wszystko, co sprawdzi się przy ich profesjonalnej stylizacji.

Extreme Volume Lashes 
To nasz sztandarowy produkt – hit sprzedażowy wśród rzęs Crystal Lashes! To ręcznie przygotowywane rzęsy z dodatkiem włókien koreańskich, które są bardzo miękkie, lekkie, a także wyjątkowo proste w zakładaniu.

Rzęsy Extreme Volume Lashes oferowane są w najpopularniejszych skrętach (B, C , D i L+) i grubościach (0,03, 0,05, 0,07, 0,10, 0,12, 0,15). Paletki dostępne są w pojedynczych długościach od 4 do 16 mm oraz w różnych zestawach tych długości.

Premium Elipse Lashes 

To rzęsy wyróżniające się specjalnym wyprofilowaniem, które zostały opracowane z myślą o trwałej aplikacji z użyciem metody 1:1. Powstają na bazie włókien koreańskich z dodatkiem kaszmiru. Za pomocą specjalnego wycięcia u nasady rzęs, są o 40% lżejsze, a przy tym także o 50% trwalsze w aplikacji.

Cashmere Camellia Lashes

Stopniowane, wyjątkowo lekkie rzęsy wykonane z najlepszych włókien koreańskich. Rzęsy są stopniowane co 1 mm, dzięki czemu można łatwo uzyskać z nimi efekt „postrzępionych” rzęs, który jest charakterystyczny dla tzw. metody Kim Kardashian.

Dwurzędowe rzęsy Extreme Volume Easy

To rzęsy opracowane z myślą o jeszcze łatwiejszym tworzeniu kępek. Tworzenie stylizacji  nigdy nie było to tak proste! Te dwurzędowe rzęsy premium są wykonane ręcznie z dodatkiem włókien koreańskich. Wyróżniają się intensywnie czarnym kolorem, wspaniałą miękkością i delikatnością i bardzo prostą aplikacją.

Akcesoria i preparaty 

W naszej ofercie znalazły się także akcesoria przeznaczane do aplikacji rzęs, a także szeroka gama preparatów – kleje, cleanery, removery i inne. To kompletny zestaw produktów przeznaczonych do profesjonalnej stylizacji rzęs.


Możliwości współpracy

Marka Crystal Lashes otwarta jest na możliwości współpracy z autoryzowanymi salonami stylizacji rzęs oraz sklepami partnerskimi. 

Naszym kontrahentom zapewniamy dostęp do najwyższej jakości produktów do przedłużania i zagęszczania rzęs w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo, zajmujemy się także organizowaniem szkoleń, pomagamy w prowadzeniu działań marketingowych oraz udzielamy innego rodzaju wsparcia merytorycznego.

Dzięki naszej szerokiej wiedzy oraz dużemu doświadczeniu możemy zapewnić naszym klientom dostęp do najlepszej jakości rozwiązań w branży. Jednocześnie stale udoskonalamy naszą ofertę, aby odpowiadać zmieniającym się potrzebom rynku.

Zapraszamy do współpracy specjalistów, salony beauty, a także hurtownie. Zapewniamy rabaty, szybko realizujemy zamówienia i gwarantujemy pełne wsparcie dla dystrybutorów Crystal Lashes.

W celu uzyskania dodatkowych informacji o współpracy zachęcamy do skontaktowania się z nami pod adresem:

hurt@crystallashes.pl

Nasz przedstawiciel będzie mógł odpowiedzieć na wszystkie pytania.